dots_white

Współpraca

Propozycja dla Agentów

Sprawdź naszą ofertę współpracy dla Agentów.
Pełna paleta produktów kredytowych, takich jak kredyty ratalne, kredyty gotówkowe, kredyty dla firm i pożyczki gotówkowe. Śledzimy trendy rynkowe i na bieżąco urozmaicamy naszą ofertę o najnowsze produkty.
dots_white
dots_white
dots_white
Nie musisz mieć biura i swoich pracowników administracyjnych, by współpracować z nami. Zapewniamy obsługę wszystkich procesów back office, ponieważ wszystkie produkty są zintegrowane w jednym systemie operacyjnym. To oznacza, że niezależnie od tego, który produkt chcesz sprzedać Klientów – dane wprowadzasz tylko raz. Dodatkowo wprowadziliśmy elastyczny model wypłaty prowizji – dzienny, tygodniowy lub miesięczny.
dots_white
Dostęp do całej naszej sieci – jeśli Twój Klient chce podpisać umowę w innej lokalizacji, nasz agent, działający na tamtym terenie może pojechać i podpisać umowę.
dots_white
dots_white
dots_white
Rozbudowane zaplecze operacyjne – nasze call center autoryzacyjne jest czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach 10.00 – 22.00. Jeśli współpracujesz z firmami, zajmującymi się sprzedażą bezpośrednią, to możesz być pewien, że takie rozwiązanie wprowadzi duży spokój, niezbędny w Waszych relacjach.
icon_cc
icon_7_dni
icon_godz
dots_white
Skontaktuj się z nami i powiększ swoje zyski