dots_white

O nas

KPF

Z przyjemnością informujemy, że od września 2017 roku firma New Age dołączyła do grona członków Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.
zdp_www
78_certyfikat-2019_NEWAGE
kpf-logo_bez_tla
KPF powstał 27 października 1999 roku i skupia kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce.
Zaliczają się do nich banki, zarządzających wierzytelnościami, doradców i pośredników finansowych, przedsiębiorstwa pożyczkowe, zarządzające informacją gospodarczą, sprzedające produkty odwróconej hipoteki w modelu sprzedażowym oraz przedsiębiorstwa z branży ubezpieczeniowej. KPF to Członek Rady Rozwoju Rynku Finansowego, powołanej do życia przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej oraz Członek prestiżowej europejskiej organizacji samorządowej europejskiego przemysłu finansowego EUROFINAS (European Federation of Finance House Associations), zrzeszającej siedemnaście krajowych organizacji, reprezentujących ponad 1.200 instytucji finansowych. KPF ma w swoim dorobku badawczym kilkadziesiąt raportów, koncentrując się merytorycznie na obszarze kredytu.
dots_black
Każda osoba ma możliwość złożenia wniosku do Komisji Etyki KPF, jeśli uzna, że zasady dobrych praktyk zostały naruszone. Wniosek oraz dokładna instrukcja, w jaki sposób należy go wypełnić i przesłać, znajdują się na stronie.