dots_white

O nas

Co nas wyróżnia?

Sprawdź w czym jesteśmy wyjątkowi i dlaczego warto nam zaufać
Kompleksowa oferta
Dostarczamy agentom finansowe produkty bankowe i pozabankowe, zintegrowane w jednym systemie. Oznacza to, że po jednorazowym wprowadzeniu danych Klienta można je przesłać do wielu instytucji i sprawdzić, która proponuje najkorzystniejszą ofertę.
dots_black
Elastyczność działania
Proponujemy różne modele współpracy i rozliczeń, dopasowane do potrzeb agentów. Nasi agenci mogą wybrać, czy wolą powierzyć nam wszelkie kontakty ze sklepami, czy w części lub całości chcą prowadzić je sami. Również wypłata prowizji może odbywać się w różnych okresach czasowych: dziennie, tygodniowo bądź miesięcznie.
dots_black
Unikalna oferta kredytu ratalnego
Szczególnym elementem naszej oferty jest kredyt ratalny, przygotowany z myślą o firmach z segmentu sprzedaży bezpośredniej.
Dzięki specjalnie przygotowanemu procesowi sprzedaży możemy podczas jednej rozmowy autoryzacyjnej zaproponować najlepsze rozwiązanie dla Klienta, niezależnie od tego, który Bank je proponuje. W naszej ofercie znajdziesz produkty niedostępne u konkurencji czy tez bezpośrednio na rynku bankowym. Obecnie jest to kredyt ratalny TF Banku, a już niedługo pojawią się produkty innych banków.
dots_black
Wygoda codziennej współpracy
W naszej aplikacji informatycznej integrujemy wszystkie czynności back office całego procesu sprzedażowego.
Dlatego współpracujący z nami agenci mają dokładnie taki sam komfort, jak podczas bezpośredniej współpracy z bankami. To my pamiętamy o uruchomieniach kredytów, nadawaniu numerów kont do spłaty, uregulowaniu procesu odstąpień i kontaktujemy się bezpośrednio ze sklepami, z którymi współpracują nasi agenci. Dostarczamy także dedykowany moduł raportowy, dzięki któremu agenci dokładnie znają wyniki sprzedaży swoich sklepów.
dots_black